درباره الکترو تلاش

شرکت مهندسی الکتروتلاش به پشتوانه 15 سال تلاش و تجربه خود در صنعت برق و اتوماسیون صنعتی، با بکارگیری از برندهای مطرح و با کیفیت، گامی اساسی در جهت توسعه و گسترش صنعت داخلی برداشته و طی این مدت با سابقه ی درخشان در این زمینه یکی از پیشتازان این صنعت محسوب می گردد.
امروزه همزمان با تغییرات فراگیر جهانی و با توجه به رشد چشمگیر و روز افزون تکنولوژی،همچنین استفاده اکثریت از اینترنت و فضای مجازی،تصمیم برآن شد تا بزرگترین سایت فروشگاهی محصولات برق و اتوماسیون صنعتی را با هدف تامین نیاز مشتریان به تحهیزات برق و دسترسی آنلاین و بدون هزینه به اطلاعات تجهیزات و امکان خرید در حداقل زمان ممکن برای مشتریان خود اعم از تابلو سازان،مهندسین برق،پیمانکاران پروژه و….راه اندازی نماییم.
همچنین تلاش کرده رسالت خود را حول محور مشتری مداری و رضایت هرچه بیشتر مشتریان بنا نهاده و نهایت تلاش خود را جهت ارائه خدمات بهتر بکار گرفته تابتوانیم در راستای رشد صنعت داخلی سهم بسزایی داشته باشیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
ما براین باوریم که با ارائه ی به موقع محصولات با کیفیت و پاسخگویی به نیازهای مشتریان به زودی تحول فزاینده ای در بازار و پروژه های صنایع برق و اتوماسیون صنعتی ایران ایجاد نماییم.
در این راستا افتخار ما همکاری با شرکت ها و صنایع زیر می باشد:
شرکت برق منطقه ای
تابلو سازان کشور
صنعت فولاد
صنعت ماشین سازی